Zaposlitev - optik (m/ž)

Iščemo kandidate za prosto delovno mesto:

optik (m/ž) za delo v optiki

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • svetovanje strankam pri izbiri očal, kontaktnih leč in stekel
  • prodaja blaga v optiki
  • opravljanje blagajniških nalog in obračunov poslovanja blagajne za potrebe optike
  • administrativna in druga opravila za optiko

PRIČAKUJEMO

  • Zahtevane delovne izkušnje 1 - 3 let
  • 5. stopnja izobrazbe optik tehnik ali 2 leti delovnih izkušenj v optiki
  • smisel za komunikacijo in delo z ljudmi
  • prijaznost, odgovornost in zanesljivost
  • poznavanje OS Windows
  • vozniški izpit B kategorije

PONUJAMO

  • Delavno mesto za polni delovni čas
  • razgibano delo v prijetnem kolektivu
  • stimulativno plačilo
  • redno izobraževanje
  • možnost napredovanja
  • zaposlitev za določen čas, kasnejša možnost zaposlitve za nedoločen čas

Mesečno plačilo: 1.100 € do 1.300 € bruto.

Če se prepoznate na tem delovnem mestu in iščete nove izzive, poslovno priložnost ter karierno rast, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom in spremnim pismom na info@morela.si  s pripisom PRIJAVA NA DELOVNO MESTO – OPTIK do 30.6. 2019.

Ste primeren kandidat?

Če bi radi takoj izvedeli, ali ste primeren
kandidat za lasersko odpravo dioptrije,
odgovorite na sedem preprostih vprašanj.
Potrebujete le nekaj minut.

Preverite zdaj

DOVOLI PIŠKOTKE

Ker želimo nenehno izboljševati spletno mesto Morela uporabljamo piškotke za potrebe statistične analize.
Za podrobnejše informacije si preberite več o zasebnosti in piškotkih.