Študentsko delo - medicinska sestra (m/ž)

Iščemo kandidate za študentsko delo:

medicinska sestra (m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA

V mlad team izjemnih sodelavcev vabimo študenta (m/ž) za delo v sprejemni administraciji ter operacijskih dvoranah. Iščemo osebo za pomoč pri naročanju pacientov, pisanju izvidov in izvajanju osnovnih očesnih preiskav.

PRIČAKUJEMO
Kandidat za prijavo naj bo absolvent (m/ž) zdravstvene fakultete, smer zdravstvena nega ali medicinska sestra. Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati, ki imajo znanje tujih jezikov, izražen čut za ljudi ter odgovornost do dela.

PONUJAMO
Nudimo vam delo v prijetnem delavnem okolju, kjer boste pridobivali izkušnje pri sodelovanju z vrhunskimi očesnimi kirurgi v sodobno opremljenih operacijskih prostorih.

Urno plačilo: 6 € bruto.

Če se prepoznate na tem delovnem mestu in iščete nove izzive, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom in spremnim pismom na info@morela.si  s pripisom PRIJAVA NA DELOVNO MESTO – MEDICINSKA SESTRA do 30.6. 2019.

Ste primeren kandidat?

Če bi radi takoj izvedeli, ali ste primeren
kandidat za lasersko odpravo dioptrije,
odgovorite na sedem preprostih vprašanj.
Potrebujete le nekaj minut.

Preverite zdaj

DOVOLI PIŠKOTKE

Ker želimo nenehno izboljševati spletno mesto Morela uporabljamo piškotke za potrebe statistične analize.
Za podrobnejše informacije si preberite več o zasebnosti in piškotkih.